Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Маленький український хлопчик утер носа Британській енциклопедії, котра назвала найбільший у світі літак "Мрія" російським.

7-річний Захар Лісковий помітив це у книжці, яку взяв у дорогу читати.

Допитливого хлопця це вкрай обурило, тому він записав відеозвернення. Завдяки поширенню в Мережі це відео потрапило і до авторів енциклопедії, котрі пообіцяли хлопцю виправити прикре непорозуміння вже в наступних накладах довідника.

Захар у новому відеоролику повідомив:

«Я дуже пишаюся вами всіма. Ваша неймовірна підтримка допомогла! Ми сьогодні отримали лист від видавництва, і вони там написали, що помилка буде виправлена».

Родина Ліскових родом із Новограда-Волинського на Житомирщині, а до США перебралася п’ять років тому. На заводі "Антонов" вражені уважністю та вірністю своєму корінню маленького хлопчика та подарують Захарові модель "Мрії", а також обіцяють показати сам легендарний літак.

Керівник управління інформаційних комунікацій ДП "Антонов" Олена Желязо розповіла:

«Дивлячись на цю дитинку, я зрозуміла, що Україна – це не тільки ця територія, на якій ми знаходимося. Україна – це весь світ. Від усього колективу підприємства ми б дуже хотіли Захарчику вручити модель цього надзвичайного літака».

Джерело

2ogoloshenya