Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Результат пошуку зображень за запитом "суд"

Окружний адмінсуд Києва скасував наказ Нацполіції щодо звільнення підозрюваного в трагедії у Княжичах Леоніда Куряти.

Суд ухвалив рішення поновити Куряту на службі в Нацполіції на посаді начальника управління карного розшуку Головного управління Нацполіції у Києві.

Суддя Руслан Арсірій розповів, що відповідне рішення було ухвалене на підставі встановлених під час судового розгляду справи фактів та обставин.

Він наголосив, що судом здійснювалися багаторазові спроби витребовувати матеріали службового розслідування за фактом перевірки обставин подій за участю поліцейських у Княжичах. Однак, було встановлено, що наведені матеріали були вилучені з Нацполіції та направлені до Генпрокуратури.

У той же час Генпрокуратура повідомила суд про неможливість надання жодного з екземплярів витребуваних документів через можливе розкриття таємниці слідства та розголошення державної таємниці під час судового розгляду.

Арсірій зауважив, що суд ухвалив рішення - поновити поліціанта Куряту на посаді, зважаючи на те, що суду не були надані інші докази, які підтверджують правомірність його звільнення зі служби в поліції.

Нагадаємо, у ніч з 3 на 4 грудня 2016 грудня у селі Княжичі Броварського району Київської області внаслідок перестрілки між співробітниками держохорони і поліції загинуло 5 правоохоронців.

Тоді карний розшук міста Києва працював над затриманням небезпечної банди грабіжників, яка системно грабувала будинки киян та мешканців Київщини. Тієї ночі співробітники карного розшуку отримали оперативну інформацію про те, що чергове пограбування може статися в селищі Княжичі.

Однак, за словами радника очільника МВС Антона Геращенка, через "трагічний ланцюг випадковостей" сталася трагедія: в одному із сусідніх будинків в автоматичному режимі спрацювала охоронна сигналізація, на місце прибув наряд держслужби охорони, який помилково затримав двох поліцейських розвідників. Після цього туди виїхала група затримання карного розшуку та спецпідрозділ КОРД, у яких сталася смертельна перестрілка зі службою охорони.

1 вересня суд відмовився брати під варту Куряту. Він зобов'язаний носити електронний браслет та здати паспорти для виїзду за кордон.

20 грудня Окружний адмсуд Києва поновив на посаді Куряту.

Джерело

2ogoloshenya