Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Пов’язане зображення

Незважаючи на те, що температура за вікном істотно знизилась, фахівці не рекомендують відмовлятися від прогулянок на свіжому повітрі, адже для підтримки гарного самопочуття рухатися просто необхідно. Проте нагадують, що коли температура опускається нижче, потрібно одягатися тепліше, ніж зазвичай.

Це необхідно для того, щоб організм встиг адаптуватись до нових погодних умов.

Отже, якщо ти хочеш навіть в лютий мороз відчувати себе тепло і комфортно, візьми на замітку ці прості поради:

  1. Одягайся багатошарово. Це означає, що краще одягти дві-три легких кофти, ніж одну теплу. Так тепло буде зберігатися краще, та й якщо тобі стане жарко, ти завжди зможеш зняти зайвий одяг. По можливості використовуй для довгих прогулянок термобілизну.
  2. Якщо йдеш на вулицю, віддавай перевагу теплому взутті з товстою підошвою. Пам’ятай, що теплі шкарпетки і термостельки допоможуть зберігати ноги в теплі.
  3. Виїжджаючи за місто кататися на санках або лижах, грати в сніжки або будувати крижані будиночки, завжди бери змінні рукавички. Мокра шерсть на руках дуже швидко заморозить їх.
  4. Є такі люди, які не носять шапку навіть у зимову пору року. Відразу треба сказати, що за відсутності шапки сильно охолоджується організм в цілому.
  5. Якщо швидко замерзаєш на вулиці, то не пали під час прогулянок. Нікотин сильно звужує судини, а в поєднанні з холодом вони звужуються більш різко, що викликає виражене і небезпечне охолодження кінцівок.
  6. Не виходь на вулицю голодним, перед виходом з будинку обов’язково потрібно хоча б перекусити.
  7. Взимку регулярно пий гарячі напої і, принаймні, один раз в день їж гарячу їжу, супи. Це допоможе підтримувати рівень енергії.
  8. Не сиди довго на одному місці, намагайся більше рухатися.

Джерело

 

2ogoloshenya