Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Американський ревізор приїхав - влада імітує боротьбу з корупцією - експерт

Обшуки у заступника голови Державної міграційної служби Діни Пімахової організували до візиту спецпредставника Держдепартаменту США Курта Волкера в Україну.

Таку думку озвучив політичний оглядач Дмитро Снєгирьов в ефірі "112 Україна".

"Обшук відбувся відразу після візиту Волкера. Пам'ятаємо, що саме Сполучені Штати заявили про те, що українська влада має припинити тиск на антикорупційні структури та дати можливість провести розслідування щодо причетності вищих посадових осіб до корупції. Тому, найімовірніше, це показовий акт: американський ревізор приїхав і після цього почалася активна боротьба з корупцією. Американський ревізор поїде - про Пімахову знову на два місяці забудуть.

У мене пересторога, що це пов'язано суто з візитом Волкера. Створити картинку: дивіться, у нас іде активна боротьба з корупцією. Усі ваші закиди на адресу української влади щодо бездіяльності чи тиску на антикорупційних активістів і структури не мають жодних підстав", - переконаний Снєгирьов.

Детективи Національного антикорупційного бюро проводять обшук у помешканні першого заступника голови Державної міграційної служби Діни Пімахової.

29 листопада СБУ та ГПУ провели обшуки у працівників НАБУ. Затримали агента НАБУ під час передачі хабара Пімаховій.

У НАБУ повідомили, що під час затримання працівника НАБУ Генеральна прокуратура та Служба безпеки України зірвали спецоперацію з викриття хабарників у Державній міграційній службі України.

Пімахова подала заяву до СБУ. Розповіла, що чоловік на ім'я Сергій Боярський пропонував їй хабар, від якого вона нібито відмовилася.

Джерело

2ogoloshenya