Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Результат пошуку зображень за запитом "валерій меладзе"

Російський поп-співак, продюсер і телеведучий Валерій Меладзе став довіреною особою кандидата в президенти Росії.

Днями ЦВК РФ зареєстрував 114 довірених осіб кандидата на пост президента РФ, соратника Володимира Путіна Бориса Тітова, серед яких - співак Валерій Меладзе, шоумен Микола Фоменко, президент Російського союзу автостраховиків Ігор Юргенс та інші.

Згідно з законом, кандидат у президенти Росії вправі призначити до 600 довірених осіб. Вибори президента РФ пройдуть 18 березня 2018 року.

Валерій Меладзе народився 23 червня 1965 року в Батумі. Тут же закінчив музичну школу по класу фортепіано. Після закінчення школи працював телефоністом. У 1989 році закінчив в Миколаєві Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова за спеціальністю "інженер-механік із суднових енергетичних установок".

З самого початку і донині автором текстів, музики та аранжувань майже всіх пісень Валерія є його брат Костянтин. Сольно Валерій Меладзе вперше виступив у 1992 році з піснею "Не тревожь мне душу, скрипка..." в рамках програми концерту "Зоряний вечір", присвяченій майбутній зимовій Олімпіаді в Альбервілі. У 1993 році виступив у Києві на фестивалі квітів "Роксолана".

Джерело

2ogoloshenya