Результат пошуку зображень за запитом "Європарламент пропонує скасувати літній час"

Європарламент закликав Єврокомісію провести оцінку нинішньої системи переведення стрілок годинника двічі на рік і в разі необхідності змінити її.

Про це йдеться у відповідній резолюції. За неї проголосували 384 євродепутати, проти - 153, утрималися - 12.

У Європарламенті пояснили, що низка громадянських ініціатив продемонстрували: населення незадоволене нинішньою системою переведення стрілок годинників в останню неділю березня і жовтня.

Зазначається, що різні дослідження не дають однозначної відповіді, чи є реальна потреба скасування переходу на літній час. Однак фіксують негативний вплив на людське здоров'я, підкреслюють депутати у резолюції.

"Вони закликають Єврокомісію провести оцінку директиви про літній час і, якщо необхідно, представити пропозицію для її перегляду" - йдеться у повідомленні.

Чинна директива про літній час набула чинності у 2001 році. Вона надає гармонізовану дату і час для початку і закінчення періоду дії літнього часу на території ЄС з метою допомогти внутрішнім ринкам функціонувати більш ефективно.

Годинник судного дня перевели на 30 секунд вперед, зараз він показує 23:58:00. Останній час таку годину він показував у 1947 році. Причиною переведення стрілок стало те, що ядерні держави продовжили розбудовувати свої арсенали, повідомляє американський журнал Bulletin of Atomic Scientists.

Джерело

2ogoloshenya