Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Пов’язане зображення

Польща планує назвати новопридбані морські судна на честь міст, що розташовані "на колишніх польських територіях"...

Польща закупила нові кораблі китайського виробництва і планує переназвати їх "іменами міст на колишніх польських територіях". Перший корабель, що отримають з Китаю поляки назвуть "Львів".

"Ми змінюємо назви кораблів, які вже стоять готові у китайських верфях. Для мешканців Щеціна (найбільший міський порт у Польщі) і не тільки це гарні і ностальгічні назви. Тому ми хочемо, щоб кораблі мали імена колишніх польських міст на східних прикордонних землях", - прокоментував менеджер держкомпанії "Польське морське пароплавство" Павло Бжезицький.

Загалом поляки планують перейменувати 5 кораблів. Окрім вітрильного корабля "Львів" на обліку у польських пароплавців з'являться судна "Тернопіль" та "Вільнюс".

Тим часом Бжезинский вважає, що нові назви пароплавів не стануть суперечливими у політичному плані. Повідомляється, що у польському арсеналі вже 5 років перебуває корабель "Львівські орлята".

9 січня 2018 року президент Польщі Анджей Дуда звільнив кількох міністрів, зокрема скандального очільника МЗС Вітольда Ващиковського.

Джерело

2ogoloshenya