Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Фото Патрульна поліція Хмельницької області.

 

Під час ускладнення погодних умов патрульні радять усім водія утриматись від поїздок на власному транспорті, адже під час снігопаду керувати автомобілем потрібно із підвищеною обережністю та уважністю.

Керуючи автомобілем обирайте швидкість руху, яка дозволить вчасно зреагувати на зміну дорожньої обстановки, маневруйте з обережністю та завчасно вмикайте сигнали повороту при зміні напрямку руху.

Будьте особливо уважними, наближаючись до регульованих перехресть та пішохідних переходів. Не всі пішоходи, особливо це стосується людей похилого віку, через снігопад можуть швидко перейти проїзджу частину. Тому пам’ятайте, що гальмівний шлях автомобіля на слизькій дорозі збільшується в рази, а екстрене гальмування може не дати бажаного ефекту.

Перед початком руху не забувайте увімкнути ближнє світло фар – таким чином Ви позначите себе на дорозі в умовах обмеженої видимості.

Не залишайте транспортні засоби на проїжджій частині, аби не заважати роботі снігоочисної техніки.

Якщо під час руху Ви побачили, що хтось потрапив у скрутне становище через негоду, не будьте байдужими: викликайте на допомогу аварійні служби або зателефонуйте на службу 102.

Джерело

2ogoloshenya