Пов’язане зображення

Вже цього тижня у Хмельницькому виступить відомий український гурт «Друга Ріка».

Історія гурт розпочалася ще в далекому 1995 році. Тоді Віктор Скуратовський, Валерій Харчишин та Олександр Барановський заснували новий музичний гурт і назвали його «Second River». Згодом в приміщенні Житомирського педагогічного інституту проходили їхні перші репетиції. Також тут відбувся і перший виступ гурту. У 1996 році до гурту приєднується барабанщик Олексій Дорошенко. Вже восени 2000 року «Друга Ріка» записує та видає свій перший альбом, який називається «Я є». Пісні стрімко стають хітами. У 2003 році «Друга Ріка» видає свій другий альбом «Два». Новим учасником гурту стає клавішник Сергій (Шура) Гера. А через два роки виходить третя платівка, що має назву «Рекорди». Диск стає «золотим». Навесні 2008 року «Друга Ріка» випустила новий альбом «Мода». У 2014 році з гурту пішов Віктор Скуратовський. Згодом «Друга Ріка» презентує свій шостий студійний альбом «Supernation» (Супернація).

На початку 2017 року «Друга Ріка» представила відеороботу, що має назву «Монстр». Далі гурт випустив трек «Ангел (Ретро)». Після цього восени хлопці випустили ще один сингл і нове відео на пісню «Ти Є Я», а у грудні вийшов новий альбом «Піраміда».

У п'ятницю, 23 лютого, гурт «Друга Ріка» вирушає у новий всеукраїнський тур «Піраміда». Він розпочнеться концертом у Чернівцях. Усе життя людина будує свою піраміду з перемог, невдач, зустрічей, випадків.

«Цей альбом, ця «Піраміда» - є те, ким ми хотіли бути все своє життя», - розповів лідер гурту Валерій Харчишин.

У рамках туру гурт виступить у багатьох містах України. Зокрема, у Рівному, Луцьку, Ужгороді, Дніпрі, Черкасах, Одесі, Полтаві тощо. Загалом тур охопить 16 міст і завершиться великим весняним концертом у Києві. Також «Друга Ріка» завітає і до Хмельницького.

Отже, концерт гурту «Друга Ріка» відбудеться у суботу, 24 лютого, о 19:00, в обласному академічному театрі ім. Старицького, що на вулиці Соборній, 60. Ціни на квитки коливаються від 250 до 590 гривень.

Джерело

2ogoloshenya