Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Результат пошуку зображень за запитом "карантин у школі"

Відповідно до розпорядження міського голови "Про епідситуацію з гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу у місті Нетішині", у зв'язку з різким підвищенням показників захворюваності на грип та ГРВІ, у Нетішині від 6 до 12 лютого 2018 року включно припиняється навчання.

Тимчасове припинення навчання стосується загальноосвітніх навчальних закладів, ПСМНЗ "Нетішинська міська художня школа" та "Нетішинська міська школа мистецтв", Будинку дитячої творчості, клубу "Юний технік", Краєзнавчого центру, проведення групових занять та культурно-масових заходів у КЗ "Палац культури міста Нетішина", КЗ "Будинок культури", відвідування бібліотек ЦБС.

Роботу дошкільних навчальних закладів міста проводитимуть у посиленому протиепідемічному режимі.

Також в мерії рекомендуєють тимчасово припинити експлуатацію СК "Енергетик", басейну, КДЮСШ. Радять і носити 4 шарові марлеві пов'язки, суворо дотримуватись санітарно-гігієнічного, протиепідемічного та дезінфекційного режиму.

ВП "Хмельницька АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом" рекомендовано провести профілактичні заходи серед персоналу в місцях великого скупчення людей, увести носіння марлевих пов'язок. Керівникам та власникам аптечної мережі міста потрібно підтримувати необхідний запас антивірусних препаратів, протигрипозної вакцини та дезінфекційних засобів.

Джерело

 

2ogoloshenya