Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Фото Патрульна поліція Хмельницької області.

4 лютого, близько 10-ї години ранку, на службу 102 надійшло повідомлення про те, що на вулиці Геологів, на одному із ринків, особа чоловічої статті пропонує заявнику “фальшиві” грошові кошти у розмірі 100 доларів.

Прибувши на місце події патрульні виявили 53-річного місцевого мешканця, у якого при собі були грошові кошти, що містили ознаки підробки, а саме під час візуального огляду було помітно, що на них відсутні водяні знаки.

Патрульні затримали чоловіка, на місце події викликали слідчо-оперативну групу, яка встановить походження грошових коштів та причетність громадянина до правопорушення.

Патрульні інформують громадян, що виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів карається позбавленням волі, тому будьте законослухняними та свідомими громадянами.

Також, у разі виявлення подібних фактів одразу повідомляйте на службу 102 та перевіряйте власні грошові кошти на предмет їх підробки.

Джерело

2ogoloshenya