У конкурсі на посаду керівника Державної податкової служби переміг заступник міністра фінансів Сергій Верланов. Саме він може очолити відомство.

Подробиці опубліковано у Facebook Міністерства фінансів.

За підсумками конкурсу Верланов набрав 16,45 бала. Друге місце посів заступник міністра юстиції з питань європейської інтеграції Сергій Пєтухов, набравши 13,54 бала, пише Крапка.

 

За результатами оцінки кандидатів комісія рекомендувала Кабінету міністрів України призначити Сергія Верланова головою Державної податкової служби.

 

«Я рада, що Сергій виграв конкурс, і впевнена, що він має і знання, і характер для того, щоб створити нову, європейського зразка сервісну податкову службу, вільну від корупції. Це велика відповідальність, і попереду, після призначення Кабміном, у Сергія та всієї податкової команди ДФС дуже багато важкої роботи», – зазначила міністр фінансів Оксана Маркарова.

 

Зауважимо, що до міністерства Верланов був призначений у липні 2018 року. На посаді заступника міністра фінансів займається податковою та митною політикою, реформою Державної фіскальної служби та митної служби, фінансовими розслідуваннями.

 

Нагадаємо: у грудні 2018 року Кабінет міністрів схвалив постанову про реорганізацію Державної фіскальної служби, яку розділили на Державну податкову та Державну митну служби.