У заході взяли участь хмельницькі школярі.

Сьогодні, 19 квітня, у місті відбувся весняний фан-забіг у піжамах. Близько півтори сотні учасників пробіглися центральними вулицями Хмельницького. Як розповіла організатор флешмобу, керівник ГО «Молодь за краще майбутнє» Леся Романюк, таким чином вирішили привернути увагу суспільства до здорового способу життя та розважити школярів.

«Ми проводимо другий рік поспіль весняний фан-забіг. Сьогодні він відрізняється тим, що проходить в рамках проекту «Healthy Schools», який реалізовує п’ять навчальних закладів у нашому місті. Цей проект має на меті популяризацію здорового способу життя. Ми хочемо привернути увагу інших підлітків і показати, що бути здоровим і активним дуже круто, - розповідає активістка. - Також хочемо трохи розвантажити школярів. Адже зараз кінець навчального року – діти завантажені шкільною програмою, додатковими заняттями, репетиторством, гуртками».

Стартували учасники забігу на початку вулиці Проскурівська. Далі школярі в піжамах прямували вулицею Проскурівською до кінотеатру Шевченка. Там організатори забігу влаштували учасникам спортивні завдання. Продовжився забіг цією ж вулицею у напрямку стадіону «Поділля», який став кінцевим пунктом маршруту. На фініші на юних хмельничан очікувала нова порція завдань.

Під час забігу потрібно було виконати декілька завдань. У забігу взяли участь люди, одягнуті не лише в піжами. Всього до фан-забігу долучилося п'ять хмельницьких шкіл. Були школярі різного віку, діти прийшли на забіг разом зі своїми вчителями. Біля кінотеатру Шевченка влаштували спортивні заняття. Дехто прийшов навіть з подушками. Вчителі теж тематично одягнулись.

Джерело.