Під час виконання військового завдання на частку проведення прихованих заходів відводиться 75%, і тільки на фінальному етапі залучаються війська. На сьогоднішній день в Україні є чіткі ознаки спеціальних операцій РФ.

Про це в інтерв'ю «Факти» заявив начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко.

«75% виконання завдань військової операції відводиться на проведення прихованих заходів і тільки на завершальному етапі крапку ставлять війська. Те, що відбувається зараз на вулицях деяких українських міст, має чіткі ознаки спеціальних операцій РФ», - зазначив Муженко.

Він наголосив, що у Воєнній доктрині РФ йдеться, що війна може вестися з запровадженням стратегії непрямих дій. Це можуть бути заходи з дестабілізації в політиці та економіці країн, з організації всередині держав ситуацій так званого "керованого хаосу", за непрямої або прямої військової підтримки збройних опозиційних сил для завоювання

Начальник Генштабу запевнив, що попри складну ситуацію в Україні, Збройні Сили готові виконувати свої завдання з захисту країни.

«Головне занепокоєння наразі викликає невизначеність всередині країни. Але я маю констатувати: Збройні сили виконуватимуть свої конституційні завдання незалежно від тенденційних заяв та амбіцій різного роду політиків. Одного разу вже була спроба відвернути Україну від європейського шляху. Не треба повторювати такі помилки надалі. Дороги назад немає», - вважає Муженко.

Джерело.