Результат пошуку зображень за запитом "Юлія Тимошенко"

В разі доказів того, що деякі народні депутати сприяли колишньому голові Одеської ОДА Міхеілу Саакашвілі в незаконному перетині держкордону у вересні 2017 року, у парламент надішлють подання про скасування їхньої недоторканності.

Про це сказав генеральний прокурор Юрій Луценко.

"Якщо слідство встановить достатньо доказів для пред'явлення підозри, а її неможливо пред'явити без візиту до ВР, я звичайно буду це робити", - сказав він.

Луценко згадав прізвища Юлії Тимошенко, Юрія Дерев'янка, Світлани Заліщук, Мустафи Найєма.

"До суду або готуються, або вже подані матеріали щодо Сакварелідзе (соратник Саакашвілі, один з лідерів "Рух Нових сил". - ред.)…Знаю точно, що всі, хто організовував незаконний прорив, будуть відповідати однаково, незалежно від того, які в них прізвища та фракції", - заявив він.

Терміни слідства складуть до півроку, повідомив генпрокурор.

Торік у вересні Міхеіл Саакашвілі на ділянці Мостиського загону в пункті "Шегині" на Львівщині, повертаючись із Польщі, не пройшов прикордонного контролю. Під час прориву в сутичках із прихильниками політика 11 поліцейських і п'ятеро прикордонників отримали тілесні ушкодження. Суд визнав Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону й зобов'язав заплатити штраф — 3,4 тис. грн.

Джерело