ТОВ "ТЕ Партнер", наближене до бізнесмена Дмитра Фірташа, має намір придбати 67,3% акцій товариства "Туристичний комплекс "Черемош" у Чернівцях, яке з березня 2018 року перебуває в стані ліквідації.

Про це компанія-покупець повідомила у системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

"ТОВ "ТЕ Партнер" повідомляє про намір придбати більше 10% голосуючих акцій ПрАТ "Туристичний комплекс "Черемош" в кількості 131,4 млн шт. простих іменних акцій, що становить 67,2542% від загальної кількості акцій", - сказано в повідомленні.

Компанія станом на 4 квітня 2019 року не володіє акціями ПрАТ "Туристичний комплекс "Черемош".

Згідно з даними Єдиного держреєстру, станом на 4 квітня акціями ТОВ "ТЕ Партнер" володіють "Кастол Лімітед" (21%, Кіпр), "Старт Інкорпорейтид Лімітед" (24%, Великобританія). При цьому, з 1 березня 2018 року ПрАТ "ТК" "Черемош" "перебуває у стані припинення діяльності на підставі судового рішення про банкрутство".

Також повідомляється, що 11-поверховий готель "Черемош" у Чернівцях складається з 324-х номерів, конференц-залу на 200 місці, а також з банкетних залів на 70 і 400 місць.

За даними держреєстру, власниками ТОВ "ТЕ Партнер" є Роман і Юрій Мандригеля (99% і 1% відповідно). Статутний капітал компанії становить 10 тис грн.

Роман Мандригеля є також керівником фірми "Статус-Трейд", що займається поставками газу і входить до Group DF. Варто зауважити, що засновником компанії є "Рулата Венчерз Лімітед" (Кіпр), де кінцевим бенефіціаром вказано Дмитра Фірташа.

Роман Мандригеля раніше займав пост керівника ТОВ "Титан України", що входить до групи Group DF Дмитра Фірташа.

Джерело.