Всьому виною – недолік меланіну! Виправляємо!

Меланін – особливий пігмент, який відповідає за колір нашого волосся. Він присутній в організмі кожної людини, але в різних кількостях.

Наприклад, чорне і темно-коричневе волосся мають більше меланіну, ніж русяве. З віком наш організм втрачає здатність до вироблення цього пігменту, тому багато хто стикається з проблемою сивого волосся після 40 років.

Насправді волосся зовсім не сиве, вони прозоре. Через заломлення світла нам здається, що волосся сіре. Рання поява сивого волосся може бути пов’язана з такими факторами: дефіцит вітамінів (B2, B3, B6, B12), стрес, захворювання щитовидної залози, гормональний дисбаланс і спадковість.

Тому, якщо ти зіткнувся з проблемою сивого волосся в ранньому віці, слід негайно відвідати лікаря-трихолога для з’ясування причин її появи. А наша редакція ділиться з тобою рецептом ополіскувача для волосся з чорного чаю, який допоможе замаскувати сивину.

Він підходить для будь-якого кольору волосся, тому блондинкам не варто боятися фарбування в темний колір. Ополіскувач надає сивому волоссю золотистий відтінок.

Як позбутися від сивини без фарбування

Складові:

  • 6 ст. л. чорного байхового чаю
  • 2 л окропу
  • 3 ст. л. яблучного оцту

Приготування:

Завари байховий чай і дай йому настоятися до повного охолодження.

Проціди міцний чай з допомогою сита і трохи підігрій рідину.

Додай в чай ​​яблучний оцет.

Перед миттям голови слід ретельно продумати своє вбрання: ти ж не хочеш, щоб на гарному одязі з’явилися складні плями від чаю? Безпосередньо після миття голови потрібно прополоскати волосся в натуральному настої чаю.

Полоскати слід протягом 15-20 хвилин. Після закінчення процедури не потрібно змивати натуральний засіб, а також промакувати волосся рушником. Намагайся максимально віджати його руками і висушити за допомогою фена. Таку процедуру необхідно робити кожен раз, коли ти миєш голову. Уже через два тижні ти помітиш видимий результат!

Всі матеріали носять виключно ознайомлювальний характер. Перед застосуванням і для більш детальнішої інформації звертайтесь до спеціалістів !!!

Джерело.