Працівники кримінальної поліції спільно з детективами Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області затримали злочинну групу у складі трьох осіб, які вчиняли розбійні напади на підприємців та вимагали у громадян кошти, залякуючи потерпілих та знищуючи їхнє майно.

Працівники кримінальної поліції спільно з детективами Головного управління Нацполіції в Хмельницької області віком 33, 46 та 51 рік. Чоловіки займались вчиненням розбійних нападів на підприємців краю, а також вимагали у них кошти, що поєднувалось із підпалами та нищенням майна потерпілих.

Під час обшуків у зловмисників вилучили зброю, біноклі, тактичні ножі, балончики зі сльозогінним газом, рукавички та балаклави.

Усім трьом оголошено про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України: ч. 3 ст. 187 (Розбій), ч. 3 ст. 189 (Вимагання) та ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу). Чоловікам може загрожувати до 15 років позбавлення волі. Наразі слідчі дії тривають і вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Нет описания фото.

Нет описания фото.

Нет описания фото.

Нет описания фото.

Джерело.