Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що після зустрічі із ним та іншими силовиками президент Петро Порошенко вирішив звільнити першого заступника голови РНБО Олега Гладковського.

"Саме після зустрічі зі мною та деякими іншими силовиками президент прийняв рішення щодо пана Гладковського", – заявив Луценко в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".

Очільник Генпрокуратури також стверджує, що має "найвищу ненависть до всіх, хто тягне свою руку корупційну до армії".

Нагадаємо, 11 березня журналісти-розслідувачі "Наших грошей" опублікували останню частину скандального розслідування про корупцію в оборонній галузі, в якій повідомили, що майже всі правоохоронні органи за хабарі закривали справи стосовно цієї корупційної схеми.

4 березня президент Петро Порошенко звільнив Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБО. Журналісти програми "Наші гроші" стверджують, що його син Ігор Гладковський організував постачання контрабандних російських деталей для української військової техніки. Олег Гладковський отримував відкат від постачання комлектуючих для літаків за завищеними цінами. За даними ЗМІ, фігуранти схем заробили мінімум 250 млн грн за допомогою фірм-прокладок.

Джерело.