Служба безпеки України підозрює радника міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Віктора Коржа у вимаганні та отриманні через посередника 30 тис. доларів хабара.

За його словами, на даний момент СБУ затримала посередника під час отримання хабара.

Сам Корж знаходиться за кордоном на відпочинку.

Інших деталей джерело не повідомило.

При цьому прес-служба СБУ повідомила про те, що викрила на хабарі радника керівництва МВС.

"Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією і оргзлочинністю СБУ спільно з Генпрокуратурою викрили на хабарі радника на громадських засадах керівництва Міністерства внутрішніх справ", - сказано в повідомленні.

Оперативники спецслужби встановили, що радник при сприянні керівництва одного зі слідчих управлінь Національної поліції вимагав через посередника 30 тис. доларів від власників мережі київських ломбардів.

За цю суму він обіцяв сприяти непритягнення працівників мережі до кримінальної відповідальності і припинення слідчих дій. Правоохоронці затримали посередника в Києві під час отримання усієї суми неправомірної вигоди. На даний момент проводяться невідкладні слідчі дії за місцем роботи та проживання фігурантів справи.

Вирішується питання про оголошення раднику підозри в скоєнні злочину, передбаченого ст. 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу. Триває досудове слідство.

Корж - колишній депутат Верховної Ради від Партії регіонів, екс-міністр молоді та спорту, а нині - радник Авакова, перший заступник голови ФСТ "Динамо".

Джерело.