У мережі з’явилось відео із камер спостереження, на якому одна з львівських стоматологинь справляє нужду у фойє великої сесійної зали Львівської міськраді.

Відповідне відео 12 березня опублікував сайт «Без табу», – повідомляє ZAXID.NET

Інцидент трапився в ніч на 7 березня, коли частина працівників колишніх 3-ї та 5-ї комунальних стоматологічних поліклінік у знак протесту залишились на ніч у великій сесійні залі Львівської міськради. На опублікованому відео видно, як одна із медпрацівниць виходить з сесійної зали у сусіднє фойє з графином і справляє туди малу потребу.

За даними «Без табу», жінка на відео – ймовірно заступниця головного лікаря 3-ї стоматполіклініки. Вона є активною учасницею усіх протестів стоматологів. ZAXID.NET не вдалося зв’язатися з нею для коментаря.

Керівниця прес-служби Львівської міської ради Христина Процак повідомила ZAXID.NET, що вбиральні у ратуші не закривають на ніч. Стоматологи у ніч на 7 березня мали вільний доступ до них.

«Туалети у міській раді ніколи не закриваються, хіба на невелику технічну перерву, але точно не вночі. Тої ночі були доступні вбиральні на першому та другому поверхах», – повідомила Христина Процак.

Зазначимо, що у великій сесійній залі кілька графинів ставлять лише на столі президії, за яким сидять міський голова Андрій Садовий та секретар міськради Анатолій Забарило.

Джерело.