У понеділок, 11 березня, на світлодіодному екрані, що на розі Гагаріна і Кам’янецької, з’явилася трансляція “дорослої короткометражки”. Трапилося це близько 18-ї години вечора. Факт події зафіксували хмельничани на мобільний телефон. Буквально відразу відео розлетілося у соцмережах і викликало жваве обговорення серед користувачів.

Екран здає в оренду одне з рекламних агентств Журналісти vsim.ua дізналися інформацію, кому належить екран, на якому транслювали порно. Власником екрану є рекламне агентство “Мотиватор плюс”. Фірма займається розміщенням зовнішньої реклами у Хмельницькому на сітілайтах, білбордах та світлодіодних екранах. Відеорекламу транслюють біля “Юності”, “Дитячого світу”, філармонії та в ТРЦ “Оазис”.

 

Ми зв’язалися із представником фірми. Він повідомив, що наразі лише можуть здогадуватись, що могло стати причиною показу дорослого фільму.

Про інцидент ми знаємо. Зараз ми лише звертатимемось до поліції із заявою. Що то було, можемо лише здогадуватися. Не виключаємо можливості, що це могло бути втручання сторонніх осіб, хакерська атака, - розповів працівник.

До поліції поки не зверталися У патрульній поліції розповіли, що жодних викликів з приводу інциденту до служби “102” не надходило. Речник УПП в Хмельницькій області Роман Мартинюк повідомив, що не виключено, що причиною показу “полунички” могла стати і хакерська атака.

Поки жодних звернень до поліції з цього приводу не надходило. Однак не виключено, що сьогодні можуть звернутися з відповідною заявою до правоохоронних органів. Якщо таке звернення буде, зв’язуватимемось із власником екрану і притягуватимемо його до відповідальності. Спершу маємо встановити, що саме стало причиною такої трансляції, - сказав Роман Мартинюк.

Речник головного управління Національної поліції у Хмельницькій області Інна Глега повідомила, що за даним фактом наразі проводиться перевірка.

Джерело.