Фіналістки Національного відбору на Євробачення-2019, дует ANNA MARIA дали скандальне інтерв’ю журналісту Роману Скрипіну, в ході якого заявили, що “війни в Україні немає”, а також відмовилися визнавати анексію Криму РФ.

У студії дівчата заявили, що “Україна не веде війну з Росією, а конфлікт просто називається АТО”. Що стосується їх позиції по Криму, Анна і Марія відзначили, що “Україна втратила півострів”, при цьому вони не вважають, що він окупований РФ. Відео інтерв’ю розміщено на YouTube (щоб подивитися, доскролльте новина до кінця).

Більш того, співачки відмовилися пояснити свою позицію, заявивши, що “вони не політики і відповідати на подібні питання не будуть”.

“В Україні немає війни з Росією, це називається АТО. І взагалі, до чого ви це питаєте? Слухайте, ми не є членами секретаріату президента, щоб відповідати на подібне. Ми не обговорюємо політику, ми – музиканти. Питання про війну задавайте політикам, а не нам “, – оскандалились висловлюванням ANNA MARIA.

Крім цього, Скрипін запитав у дуету про участь в концертах з нагоди 9 травня, а також підтримки маршу “Безсмертного полку”, який ініційований Москвою. Дівчата зазначили, що не вважають свій вчинок поганим і відкрито сказали про те, що до сих пір підтримують радянське свято “Великої Перемоги”, який в Україні є Днем скорботи і пам’яті.

“Ми сприймаємо свій виступ на” Інтері “просто як пісню. Для нас вшанувати пам’ять ветеранів війни було важливо. Парад “Безсмертного полку” придумали в Росії, але нам абсолютно все одно. Ми знаємо також, що в Україні заборонена георгіївська стрічка, але її можна надіти, а можна зняти, у нас же просто пам’ять всередині “, – висловилися артистки.

Також учасницям дуету поставили запитання про те, чий Крим (це територія України або Росії). На що виконавиці відповіли:

“Крим наш! Наш з моєю сестрою, це наш будинок, так було, є і буде. Зараз там просто два кордони, ми їдемо додому і повинні їх проходити. Так чий же Крим? МИ не будемо говорити фрази, які від нас хочуть почути. Україна просто втратила Крим “, – висловилися артистки, відмовившись відкрито визнати анексію Криму Росією.

На думку сестер Опанасюк, з Кримом трапилися “два кордони – український і російський”. При цьому сам півострів залишився колишнім.

“Не тримайте мене за ідіота в моїй же студії! У вас що, слово окупація в горлі застрягла? Ви прекрасно відрікаєтеся від своїх слів, а глядачі зроблять свої висновки “- різко підсумував Скрипін.

Відзначимо, що в кінці ефіру в студію подзвонив глядач, який в нецензурній формі осадив кримських “народних артисток”: “Ці істоти – просто російські б ** ді, сенсу розмовляти з ними немає. Вибачте, що в прямому ефірі. З повагою до вас, без поваги до цих істот “.

У мережі з’явилася буря обурення через скандальний інтерв’ю дуету ANNA MARIA з Криму. Користувачі назвали сестер “дешевими балалайками” і “в * тнимі курками”. Також деякі закликали максимально поширювати відео бесіди “щоб українці не надумали голосувати за них на Нацвідборі”.

Джерело.