Відсьогодні на автодорозі М-12 Стрий – Знам’янка на ділянці між 242-м та 300-м км інспектори управління патрульної поліції у Хмельницькій області розпочали фіксувати швидкість автотранспорту за допомогою лазерного приладу TruCAM.

У прес-службі відомства патрульної поліції повідомили, що для запобігання зловживанням та корупційним ризикам пристрій TruCam містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке коригування даних.

Про використання пристрою, водіїв повідомлятимуть встановлені дорожні знаки, зокрема, ведеться фото, відео фіксація порушень Правил дорожнього руху.

Також у місцях фіксації порушень швидкісного режиму перебувають службові транспортні засоби з увімкненими маячками синього кольору.

Як відомо, відповідно до частини 1 статті 122 КУпАП – перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 20 км/год – тягне за собою накладення штрафу у розмірі 255 гривень. Згідно з частиною 3 статті 122 КУпАП – перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 50 км/год – тягне за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.

Нагадаємо, що з 11 лютого в Україні запрацювали 20 нових радарів TruCam.

Джерело.