Українці заслужили чесні вибори, а не політичний бруд. Таку заяву зробив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Варто зупиниться. Компанія тільки починається, панове політики. 50 днів до виборів. Зберіться, панове кандидати, домовтеся як вести чесну конкуренцію і не втратити країну, не розміняти все на ненависть і підлі провокації. Адже це так приємно чесно виграти вибори. Наш народ багато страждав і заслужив чесні вибори, а не майданчик політичного бруду", - зазначив міністр у "Фейсбуку".

Замість зеленки у конкурентів одного разу можу вилити кислоту, вважає міністр.

"А де та межа, і хто її визначає - коли замість зеленки обливають опонента кислотою? Хто відповість, озброюючи молодика з наказами "погундосити у опонента з зеленкою"? Хто відповість якщо буде сірчана кислота замість зеленки? Ексцес виконавця скажете? Хто визначає цю межу? Битюг з натягнутою шапкою на очі? Виряджені в камуфляж дешевки, які ніколи не були на фронті?

Штаби політиків!? Адже це ви, хто називає себе чесними і прекрасними, посилаєте бойовиків один на одного, платите за це брудні гроші. А при світлі дня - в підсумку ми зустрічаємося з респектабельними, шанованими людьми з політичних штабів, які дають команди і наймають людей робити низькі речі", - написав він.

Джерело.