Результат пошуку зображень за запитом "антін мухарський"

Шоумен Антін Мухарський, який також носить псевдонім Орест Лютий, заявив, що він вимушено покидає Україну.

“Якщо ви читаєте ці рядки, це означає, що я вже перетнув державний кордон України і перебуваю в одній з країн Європи, де, найімовірніше, найближчим часом попрошу політичного притулку”, – пише шоумен на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, майже чотири роки в Оболонському суді розглядається його первісний позов про перегляд розміру аліментів та порядок побачень з дітьми.

“Я батько п’ятьох дітей від двох шлюбів. Софії та Іванки від першого шлюбу, і Андрія, Аріни і Івана від другого. І якщо з першою дружиною я не маю ніяких проблем в порядку спілкування, побачень і участі у вихованні та утриманні дітей, то у другому варіанті подібні проблеми існують “, – відзначає Мухарський.

Шоумен стверджує, його колишня дружина, актриса Сніжана Єгорова, в 2012 році заборонила бачитися з дітьми, а в 2013 році висунула матеріальні вимоги, які були вказані в шлюбному контракті. Мухарський додав, що з 2014 року його матеріальне становище змінилося, і він більше не здатний “тягнути” умови шлюбного контракту.

Також він звернув увагу на прийняття закону в Україні, який посилює відповідальність за несплату аліментів. При цьому Мухарський заявляє, що у нього немає ніяких боргів перед його дітьми.

“За ці три з половиною роки я оплатив їм понад 1 000 000 (один мільйон !!! гривень аліментів), в оплату цих фіктивних боргів з аукціонів продають моє майно”, – поскаржився шоумен.

Нагадаємо, раніше Мухарський вийшов на Майдан Незалежності і роздягнувся там догола. Таким чином, шоумен привернув увагу громадськості до схваленої Верховною Радою закону №7277, який надає необмежену владу державним виконавцям.

Джерело

https://t.me/vkkpinfo