Результат пошуку зображень за запитом "Події вечора 18 лютого 2014 року."

Волонтери групи Jus Talionis синхронізували записи з камер спостереження в центрі Києва і записи прямого телевізійного ефіру в період із 17.26 до 19.39 18 лютого 2014 року.

Відеореконструкцію оприлюднено на YouTube-каналі групи. Саме в цей час силові структури провели підготовку штурму Майдану, який відбувся в ніч на 19 лютого. У кадр потрапило переміщення двох БТР, бійців спецпідрозділів, озброєних автоматами, а також тітушок. Після 18.00 бійців спецпідрозділів стали перекидати до Майдану Незалежності на легкових автомобілях і мікроавтобусах. О 19.27 почалися перші спроби силовиків проникнути за лінію оборони Майдану.

18 лютого 2014 року розпочався завершальний етап Революції гідності.

Організований опозицією хід ("Мирний наступ") в урядовому кварталі було розігнано силовиками і тітушками.

Цього дня загинуло 22 євромайданівці, п'ять співробітників МВС України та сторож штабу Партії регіонів, який мітингувальники підпалили пляшками із запальною сумішшю. Jus Talionis створила відеореконструкцію подій того дня з 15.39 до 17.26.

Загибель міліціонерів стала для влади приводом оголосити антитерористичну операцію, яка призвела до штурму Майдану і загибелі п'яти протестувальників у ніч на 19 лютого.

Джерело