Розповіли про військового, який в столиці зарізав чоловіка

У бригаді, де служив військовий Володимир Балабуха, який вбив шеф-кухаря Руслана Юрченка на зупинці Києва, не погоджуються з версією правоохоронців.

Кажуть, чоловік був спокійний і не здатний на вбивство. Про це написала керівник прес-служби 72-ї окремої механізованої бригади Олена Мокренчук у Facebook.

"Кажуть люди, що він прийшов сідати на маршрутку, показав посвідчення учасника бойових дій, і тут на нього накинувся цей пасажир. Чомусь цю людину обурило те, що Діма – атовець. Почав обзивати, штовхати, далі вдарив у груди і виштовхав геть", – пише Мокренчук.

Вона додала, що Юрченко штовхав і ображав худорлявого хлопця, який 4 роки воював на Донбасі. За словами побратимів, він був дуже спокійним і врівноваженим.

"Він ніколи не нервувався, завжди був спокійний і відповідальний – інакше хіба ми поставили б його командиром взводу? Він постійно працював із людьми, починав із перших сходинок – солдат, сержант, а потім і лейтенант. Хіба дали б йому в підпорядкування людей, якщо б мали хоч найменший сумнів у ньому?", - кажуть побратими.

Молодший лейтенант 28-річний Володимир Балабуха, командир взводу танкового батальйону 72-ї бригади, на фронті з самого початку війни, з літа 2014-го. За цей час у товаришів ніяких серйозних проблем по службі не було. Має нагороди. Отримав серйозне поранення в голову, пише у Facebook журналіст Юрій Бутусов.

"Лежав у лікарні, лікувався у психіатра. Однак останнім часом товариші помітили, як характер почав змінюватися. Війна здоров'я не додає. Страшний злочин, який він скоїв у Києві, і за який він тепер повинен отримати максимально можливий термін покарання, стався не спонтанно, передумови в психіці були. Кажуть про набуті шкідливі звички. Мені здається, це історія про те, що у людини були серйозні проблеми, але не було кому їх виправити, вплинути, висмикнути з рутини, розібратися", - написав Бутусов.

У Києві біля станції метро Чернігівська 10 лютого вбили 35-річного Руслана Юрченка. Разом із дружиною Яною, 29 років, стояв у черзі на маршрутку до Прилук на Чернігівщині. Зробив зауваження чоловікові, який намагався зайти до транспорту без черги. У відповідь отримав удар ножем у серце. Помер до приїзду медиків. У нього залишилися донька 10-річна Діана та син Данило, 5 років.

Джерело

https://t.me/vkkpinfo