У теперішній час Інтернет - це невід'ємна частина нашого життя. Всесвітня павутина є не тільки великим архівом корисної інформації, але й місцем де майже кожний з нас веде своє, окреме цифрове життя в соціальних мережах. Щоденні публікації своїх фото про враження від тієї чи іншої поїздки чи просто події здавалось би не несуть ніякої загрози.

Водночас наявність такої інформації в руках людей, які мають не досить добрі помисли може призвести до катастрофічних наслідків.

Навіть в Кам'янці-Подільському нерідко трапляються випадки, коли окремі чаклуни та чаклунки намагаються роздрукувати у фотопринтерах  світлини інших людей з метою проведення певних темних ритуалів.

Поряд із цим наші фотографії, які ми щодня розміщуємо в Інернеті є потужним джерелом енергії. Вони мають стійкий зв'язок з тими предметами та особами що зображені на них.

Фотографія тісно пов'язана з предметами, місцем і людьми що зображені на ній. У зв'язку з людиною фотознімок можна порівняти з біологічним матеріалом: волоссям, кров'ю, частинками шкіри. Фото має пам'ять, і зберігає повну інформацію про те, хто зображений на ньому.

Маючи на руках фото людини, можна:

  • Визначити, жива вона чи мертва;
  • Знайти його місце розташування на карті;
  • Наврочити;
  • Приворожити;
  • Навести порчу та іншу магічну дію;
  • Поставити захист (в тому числі родовий);
  • Вплинути на роботу органів (змусити серце битися частіше тощо);
  • Зняти чи, навпаки, наслати хворобу.

Але при невмілому поводженні фото може стати джерелом серйозних бід. Так яку ж силу таїть в собі фото, і що з фотографіями категорично робити не можна.

Заволодівши чужою фотографією можна допомогти або, навпаки, заподіяти тяжку шкоду. Однак не будь-яке фото придатне для наведення магічних чар.

Фотографію дуже часто використовують для наведення приворотних чарів, псування будь-якої спрямованості, посилу бісів і демонів.

Використання фотографії в магічних цілях можливо в тому випадку, якщо вона відповідає ряду вимог:

На фото не присутні інші люди. Наявність навіть двох людей на фотографії сильно змішує енергетику. Якщо мова йде про цілому натовпі. Енергетика змішується настільки, що навіть досвідчений маг не може виловити потрібної енергії. Тільки фотографія, на якій зображений один чоловік, придатна для магічного використання.

Чітко видні очі. Туман на очах, погляд убік, ефект "червоних очей" і вже тим більше вирізана або замальована область очей – "вбиває" енергетику фотографії. Тільки чіткий прямий погляд придатний для роботи над фотографією.

Фото цілісно. Розрив фотографії це завжди порушення її цілісності, в тому числі на енергетичному рівні. Взявшись за роботу з таким фото, магічний практик ніколи не дає гарантії, що ефект від наведення чар буде таким, яким його хоче побачити "замовник".

Якщо фотографія цільна, на ній зображений один чоловік з рівним чітким поглядом – вона придатна для наведення псування, привороту. Такі фотографії потрібно дбайливо зберігати в окремому альбомі.

По можливості не варто віддавати такі фото навіть другим половинкам, родичам, у разі якщо до них немає належної довіри. Якщо фотографію такого формату потрібно повісити на стенді (наприклад, на роботі, на стенді з працівниками місяця) в той момент, коли вона вже буде не потрібна, слід забрати її додому. Особисті фото не можна випускати з уваги.

Категорично заборонено вчиняти наступні дії:

Розрізати фотографію по лінії між двома людьми, так щоб дві людини залишалися на різних частинах розірваної фотографії. Це дійство допустимо тільки при проведенні ритуалу на розрив відносин. Розрізавши лінію між людьми можна посварити їх, внести розлад у відносини. Наслідки від такої дії можуть бути самими серйозними: братовбивство, зрада, ненависть між родичами, неможливість зберегти сімейні відносини, зрада з боку батьків або дітей. Розірвані таким чином відносини буває складно відновити без звернення до відьми або чаклуна.

Вирізати очі людей на фото. Очі ключова енергетична частина фотографії. Вирізавши очі можна внести серйозні зміни в енергополе людини. Якщо очі були вирізані дітьми в якості забави, це може вдарити по здоров'ю людини, але незначно. Це ж дія, що здійснюється навмисно в пориві гніву або злості може наслати на людину тяжке прокляття, зняти яке самостійно не вийде. Якщо очі вирізає хтось близький, і при цьому каже: «не хочу щоб очі твої на мене дивилися» - це призведе до повного розриву відносин, той, чий погляд так небажаний, може зникнути з життя і більше ніколи у ньому не з'явиться.

Підмальовувати ланцюга на руках або замальовувати очі. Це дійство здатне в прямому сенсі слова скувати людину, призвести до паралічу. Якщо це зробила людина зі слабкою енергетикою, результат буде менш негативним – той чиє фото було зіпсовано, втратить особисту свободу, стане залежним від когось.

Вирізати з фотографії померлого родича. Душа померлої людини почне страждати від цього. На енергетичному рівні це буде схоже на зречення від роду. Таким чином, виказується неповага, родичі кажуть, що « більше не хочуть знати його». Тривожити душу покійного не варто, це загрожує тим, що мертвий почне снитися, не дасть спати.

Склеювати дві порвані фотографії разом, якщо на одній частині зображено мертвий чоловік, а на інший живий. Мало хто знає, але склеювання двох різних фотографій це особливий приворотний ритуал. Таким способом зв'язуються душі людей, і розірвати зв'язок у подальшому дуже складно, оскільки прив'язуються душі через їх аури. Якщо один із з'єднуваних мертвий, його душа почне мучити живого. Мрець не заспокоїться до тих пір, поки не забере живого «привороженого» за собою у світ мертвих.

Всі ці дії з фотографіями руйнівно позначаються на житті людей. Саме тому робити це з фотографіями категорично заборонено.

Шановні читачі в епоху соціальних мереж фотографії складно приховати. Ніхто не застрахований від того, що хтось скачає фото і роздрукує його, щоб надалі використовувати. Особливо слід звернути увагу на фото на яких зображені діти. Бажано взагалі відмовитись від їх публікацій в Інтернеті.

Будьте обережні!