Бонет: Зусилля України стосовно доведення своєї позиції недостатні

Голос Росії у Європі лунає сильніше, ніж голос України, заявила в інтерв'ю кореспондентка найбільшої іспанської газети El Pais Пілар Бонет.

Україна докладає недостатньо зусиль, щоб у Європі було чути її голос, заявила в інтерв'ю кореспондентка найбільшої іспанської газети El Pais Пілар Бонет, яка більше ніж 30 років висвітлює події на території колишнього СРСР. За словами Бонет, російська пропаганда "досить сильна". "Думка Росії щодо багатьох моментів... Не знаю, домінує чи ні, але стикаюся з багатьма людьми, у яких у голові позиція Росії, і вони не критично до неї ставляться... Голос Росії, як мені здається, лунає набагато голосніше. По-моєму, Україна докладає недостатньо зусиль і коштів, щоб було чути її голос, хоча ви набагато ближче: в Іспанії дуже багато українців, у Португалії – ще більше, сотні тисяч", – сказала журналістка.

"Не розумію, як може на Заході домінувати російська точка зору хоча б в абсолютно очевидних речах: анексія Криму, збитий малайзійський Boeing тощо", – зазначила журналістка Наталія Двалі.

Бонет відповіла, що у неї немає статистики. "Але, за моїми відчуттями, там дуже неоднозначно сприймають і ці ситуації. Я вам уже говорила, що зусилля України стосовно доведення своєї позиції недостатні", – підкреслила вона.

Джерело.