Володимир Тимофійчук не розуміє, як освітянка змогла заробити викладанням на таку розкіш.

Три будинки загальною вартістю що найменше 200 тисяч доларів та дві дорогі автівки. Такі статки вдалося нажити звичайному чернівецькому педагогу – заступниці директора Педагогічного коледжу ЧНУ імені Юрія Федьковича Мирославі Сичовій, стверджує столичний журналіст Володимир Тимофійчук.

«Звідки у звичайної вчительки, яка ніколи не займалася бізнесом, такі гроші? Відповідь мені дали колишні студенти і нинішні працівники закладу. За їхніми словами, у коледжі вже десятки років діє відповідний прайс цін на вдалий вступ.

Отже:

  • музичний відділ 2000 дол;
  • дошкільний відділ 2500 дол;
  • шкільний 3000-4000 дол;
  • фізкультурний 3000 дол.

Щороку через кабінет Мирослави Іванівни проходять сотні батьків, які мовчки заносять тисячі зелених, щоб їхні діти змогли отримати професію», – ідеться у дописі журналіста у facebook.

За свій трудовий стаж Заслужена вчителька примудрилася обзавестися не лише трьома будинками, а й придбати дві дороговартісні автівки: Фольксваген та Мітсубісі, загальною вартістю 50 тисяч доларів.

Як зазначає журналіст, чоловік освітянки ніколи не займався бізнесом. Володимир Сичов працює вахтером у гуртожитку Чернівецького індустріального коледжу. Дітей та батьків у подружжя немає.

Володимир Тимофійчук також вказує, що навантаження у Мирослави Сичової чимале, та за неї часто доводиться працювати колегам.

«Окрім адмін. ставки у коледжі Мирослава Сичова має ще й 360 годин лекцій і педпрактики. Простою мовою – це півтори ставки (максимальна законодавча норма). Та і цього їй виявилося замало. А тому вона взяла собі ще 480 годин на педфаці Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

І якщо підрахувати усі ці години викладання, то виходить, що вправна викладачка мала б жити на роботі. Та її частіше можна побачити на відпочинку в Чехії та Греції, кажуть колеги. Та і за час своїх закордонних вояжів не гребує кандидат педагогічних наук щомісяця отримувати зарплатню у понад 40 тисяч гривень. В той час, поки викладачка засмагає на сонечку, підписи у табелях про проведення занять за неї ставлять інші трудівники», – ідеться у дописі.

Нагадаємо, заслужений учитель України Мирослава Сичова назвала журналіста «шизофренічним», кидалася на камеру та намагалася завадити зйомкам на території Педагогічного коледжу ЧНУ імені Юрія Федьковича. Утім, із програми, котра вийшла у ефір телеканалу «Україна» у неділю, 21 жовтня, момент із лайкою та погрозами журналісту вирізали.

За словами Володимира Тимофійчука, у педагогічному коледжі разом із Мирославою Сичовою працює також родичка Арсенія Яценюка – його тітка Марина Яценюк. Саме Арсеній Петрович і вплинув на керівництво каналу та вмовив не давати в ефір скандальне відео.

Джерело.