Як приручити холостяка: секрети психології

Закоренілий холостяк - це чоловік, який цінує в першу чергу особисту свободу, а вже потім - жінок.

Але як бути, якщо вам сподобався саме такий "вовк-одинак" і ви хотіли б з ним серйозних відносин? Важливо показати чоловікові, що ви цінуєте любов до волі не менше, ніж він, і не зазіхаєте на його "суверенітет". І одночасно - будувати правильну стратегію спілкування, враховуючи психологічний портрет вашого холостяка.

Переконаний холостяк не бачить сенсу в спільному проживанні і шлюбі. Найчастіше такі чоловіки ведуть замкнуте життя і зовсім не бояться самотності. Але час бере своє, і коли у друзів з'являються сім'ї і він бачить всі переваги шлюбу, то стає не проти відкрити своє серце "тій самій" жінці. Якщо ви починаєте відносини з таким холостяком, не обмежуйте його свободу і не натякайте на шлюб. Наберіться терпіння і, коли прийде час, він запропонує вам узаконити стосунки.

Мамин синок - такий тип холостяків досить часто зустрічається. Слабкий та інфантильний чоловік просто не в силах відірватися від маминої спідниці і всіх своїх жінок порівнює з нею. Головне, що вам слід врахувати: виходячи заміж за такого чоловіка, ви будете жити під пильним наглядом свекрухи. Якщо вас це влаштовує, то не воюйте з нею, а спробуйте завоювати її довіру. Тоді ви автоматично отримаєте бажаного чоловіка.

Мачо-ловелас. Покохавши такого чоловіка, ви повинні розуміти, що завжди будете ділити його увагу з іншими жінками. Змусити його розлучитися зі своєю свободою - справа не з легких. Уникайте з ним сентиментальних розмов (про домівку, вибор імен для дітей і т.п.) - вони для нього неймовірно нудні. Намагайтеся менше показувати свою закоханість, тримайтеся неприступно і волелюбно. Ви повинні бути жінкою, яку хочеться завоювати! Такі відносини - вічна гра, але якщо вам подобається загострення пристрастей, то спробуйте здолати цього холостяка.

Розчарований холостяк. До цього типу належать розлучені або кинуті чоловіки. Затамувавши образу та недовіру на жінок, вони вважають за краще недовгі, ні до чого не зобов'язуючі відносини. Щоб завоювати такого холостяка, вам належить стати для нього, в першу чергу, другом. Розташувавши його до себе і заручившись його довірою, ви отримаєте шанс незабаром почути довгождану пропозицію руки і серця. Наберіться терпіння, мудрості, і ваша мета буде обов'язково досягнута.

Джерело.