Українка з ДЦП успішно працює моделлю

Одеситка, хвора на дитячий церебральний параліч, стала професійною моделлю і знялася в декількох фотосесіях та рекламі.

Діагноз не став перешкодою для втілення давньої мрії дівчини.16-річна Христина Ромайская завдяки зовнішнім даним і пробивному характеру знялася у фешн-сторі Андре Тана.

"Ідея зйомки в тому, що ось вона, проблема. І наскільки люди її не помічають. Що на фото це така ж людина, а насправді це людина з іншими можливостями", - говорить мама моделі Олена Ромайская.

У портфоліо дівчини вже кілька професійних фотосесій, зокрема реклама годинників відомого європейського бренду. Без сторонньої допомоги Христина почала пересуватися нещодавно. Навчається вона вдома, до неї приходять викладачі. Її улюблений предмет - англійська мова.

Кілька годин на день Христина займається малюванням. Вона хоче не тільки зніматися для журналів, а й стати дизайнером одягу.

У ранньому дитинстві лікарі ставили під сумнів її здатність пересування без інвалідного візка. Проте, як каже мама Христини, цілеспрямованість і постійні тренування дали несподіваний результат.

Батьки дітей з інвалідністю звернулись до президента України і просять всіх небайдужих підтримати їхню петицію про збільшення соціальної допомоги для дітей та дорослих з інвалідністю.

Джерело