На Одещині зафіксували національний рекорд: родина налічує 346 дорослих та дітей

У селищі Доброслав на Одещині мешкає родина, яка налічує 346 дорослих та дітей.

Її вважають найбільшою в Україні і вона встановила вітчизняний рекорд, пише ТСН.

Найстаршому Павлу Семенюкові - 87 років, найменшому - лише два тижні. Дітей у чоловіка — 13, внуків — 127, правнуків 203 і троє праправнуків.

Павло Семенюк мріяв про велику родину. Дружина народила йому 13 дітей. Вони теж стали багатодітними. Це його єдиний шлюб.

"Як в пісні співається: "не хотел бы я бесплодным к Отцу Господу придти. Хоть одну единую душу да к Иисусу привести". Моя бабуся мала 18 душ дітей", - говорить Павло Семенюк.

На Одещині зафіксували національний рекорд: родина налічує 346 дорослих та дітей

В селищі цілий квартал родичів, а жінки з родини народжують дітей цілими садковими групами чи шкільними класами. І жоден з молоді не покинув селище - усі будують свої домівки поряд з ріднею. Їх зводять толокою. Допомагають одне одному.

"У чому сила Вашої родини? - У єдності. У любові. У вірі...". Так сказав мені мудрець, 87-річний Павло Семенюк, патріарх найчисленнішого в Україні роду. За спиною у цього чоловіка - 346 членів родини. І чи не є саме це - найбільшим щастям на землі? А допоки ми готували до офіційної реєстрації цей дивовижний рекорд, народилося ще троє", - написала у Facebook керівник національного рекорду України Лана Вєтрова.

В сім'ї залізне правило: щотижня по суботах весь рід Семенюків збирається разом. У родині немає чужих проблем - усі питання вирішуються спільно, додає Вєтрова.

Джерело