Працівники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Головного управління Національної поліції у Львівській області, в приміщенні житлової квартири, розташованої у центрі Львова, викрили БДСМ-студію еротичного масажу, де дівчата надавали платні сексуальні послуги клієнтам-чоловікам.

Для забезпечення своєї протиправної діяльності, салоном використовувався абонентський номер мобільного оператора «Київстар» та спеціально розроблений Інтернет-сайт, також інформація про діяльність салону поширювалась через соціальні мережі, зокрема у «Фейсбук».

Під час санкціонованого обшуку у приміщенні студії поліцейські виявили та вилучили: БДСМ-девайси, засоби контрацепції та гігієни, оргтехніку, яка використовувалась для розповсюдження реклами про діяльність студії, грошові кошти, виручені за надання платних сексуальних послуг, а також чорнові записи про роботу з клієнтами та бухгалтерію.

Правоохоронці встановили, що роботу салону по наданню платних сексуальних послуг організувала 26-річна уродженка Київської області. Жінка орендувала приміщення квартири, в якій працювали дівчата, розповсюджувала рекламу салону та займалась іншими господарськими питаннями, зокрема закупляла БДСМ «девайси», засоби контрацепції, засоби гігієни, вела бухгалтерію, приймала замовлення клієнтів у телефонному режимі, а також особисто могла надавати платні послуги сексуального характеру.

У салоні працювали четверо дівчат, котрі, окрім виконання еротичних масажів, надавали платні сексуальні послуги чоловікам. Вартість таких послуг становила від 800 до 4500 гривень за одну годину, більшу частину отриманих коштів організаторка роботи салону забирала собі.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) КК України. Санкція статті передбачає покарання – від трьох до п’яти років позбавлення волі. Проводиться досудове розслідування.

Джерело