Результат пошуку зображень за запитом "ляшко з бабушками"

Любов Ляшко, мати лідера “Радикальної партії” Олега Ляшка 6 листопада 2017 року оформила свідоцтва про право власності на квартиру площею 77 кв. м і 14-метрове машиномісце на Печерську.

Нерухомість знаходиться в новобудові по вулиці Євгена Коновальця, 36-Е. В даний час ціни за квадратний метр в цьому будинку стартують від 31 тисяч гривень, тобто приблизна вартість квартири матері Ляшко становить 2,4 млн гривень, – передає Bihus.info

До виходу на пенсію Любов Ляшко жила в селі Варва на Чернігівщині, де працювала оператором котельні на газопереробному заводі. Мати головного радикала країни ніколи не володіла ніяким бізнесом, її дохід становить 1600 гривень пенсії на місяць, розповіли журналісти.

“У 2012 році мати депутата купила три квартири по 100 кв. М кожна в домі бізнес-класу по вулиці Євгена Коновальця, 36 В. Правда, в наступному році всі вони були продані і зараз у неї залишилося там тільки одне 13-метрове машиномісце” , – говориться в розслідуванні.

На початку 2017 року Любов Ляшко стала власницею трикімнатної квартири вартістю близько 1,5 млн гривень в новобудові по вулиці Бориса Гмирі, 10/40. Також на неї оформлений будинок невідомої площі в селі Богданівці поблизу Києва.