Результат пошуку зображень за запитом "юрій бойко"

Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко в ефірі телеканалу «Прямий», коментуючи спробу влади заборонити трансляцію в Україні чемпіонату світу з футболу 2018, який буде проходити в РФ.

«Я вважаю, що спроби провладних сил заборонити трансляцію ЧС з футболу в Росії є абсолютно неправильними. В РФ приїхало багато команд зі всього світу. І коли, наприклад, гратиме команда Бразилії з Німеччиною, чому цю гру не можна показувати? Що це за мракобісся таке? Ми категорично проти того, аби людей обмежували таким чином», – заявив Юрій Бойко.

Він зазначив, що заяви влади про високий рівень загрози життю і свободі тих, хто поїде на ЧС, є абсурдними. «Коли кажуть, що п’яти тисячам українців, які купили квитки і поїдуть на ЧС, буде там небезпечно, то я хочу нагадати, що у нас там 2,5 млн людей працюють і заробляють гроші. І за минулий рік майже 1 млрд доларів від них прийшов в Україну. Також хотів би наголосити на вибірковості випадів нашої влади. Сьогодні, наприклад, президент США сказав, що потрібно повертати Росію в G8. І щось я не бачу постанови Верховної Ради або заяви від МЗС, які б засудили його висловлювання», – підкреслив Співголова фракції опозиціонерів.

Джерело