"Італійський страйк" залізничників в Україні: відомо про перші домовленості з керівництвом Укрзалізниці

Вчора, 12 жовтня, в деяких депо Укрзалізниці розпочали акцію "Робота за інструкцією", або так званий італійський страйк.

У межах страйку машиністи не приймали локомотиви до роботи, а писали рапорти і складали акти, де зазначали усі несправності поданої машини.

До страйку долучилися депо:

- Львів-Захід (Львівська залізниця);

- Київ-Пасажирський, Козятин, Дарниця (Південно-Західна залізниця);

- Кременчук, Харків-Сортувальний, Куп’янськ, Лозова (Південна залізниця).

Про це повідомив народний депутат, голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець на своїй Фейсбук-сторінці.

Залізничники вимагали:

- спонукати (примусити) керівництво АТ "Укрзалізниця" виконати п. 3.2.1 (забезпечувати підвищення рівня заробітної плати не менш ніж на 25 % щороку) та п. 3.2.2 (здійснювати підвищення заробітної плати шляхом перегляду тарифних ставок і посадових окладів зі збереженням міжрозрядних та міжпрофесійних співвідношень, але не рідше одного разу на рік) чинної Галузевої угоди між Державною адміністрацією залізничного транспорту України та профспілками;

- замінити непрофесійний склад органів управління АТ "Укрзалізниця" (правління, наглядова рада) на професійний, який користуватиметься довірою і підтримкою залізничників;

- забезпечити працівникам АТ "Укрзалізниця" безпечні умови праці, передбачені чинним законодавством України.

Як повідомив нардеп України Михайло Волинець у Фейсбук 13 жовтня, за підсумками акції «робота за інструкціями», вільна профспілка залізничників України повідомила про попередню домовленість з керівництвом Укрзалізниці.

Вночі в локомотивному депо Київ - пасажирський підписали протокол:

- ініціювати перед керівництвом УЗ зустріч з представниками ВПЗУ з приводу підвищення заробітної плати працівникам залізниці;

- оплатити всі наряди машиністам - учасникам акції «робота за інструкцією»;

-зареєструвати всі складені машиністами електровозів акти щодо незадовільного технічного стану рухомого складу;

- не переслідувати учасників акції «робота за інструкцією».

Говориться, що в кожному депо перемовини відбувалися локально. Залізничники попереджають, що акція мала попереджувальний характер та може бути розпочатою знову у випадку, якщо менеджмент залізниці не виконає попередніх домовленостей, не дійде до співробітництва з трудовими колективами у форматі соціального діалогу, якщо не будуть проведені гарантовані керівництвом перемовини.

На даний час підприємство працює у звичному режимі.