«Шахтар» розгромив «Динамо» в матчі за Суперкубок України

22 вересня "Шахтар" розгромно переміг "Динамо" у матчі за Суперкубок України з футболу.

Донецький "Шахтар" вийшов вперед в середині другого тайму. Лассіна Траоре відзначився після передачі Марлоса. "Гірники" зуміли подвоїти свою перевагу на старті другого тайму, знову забив Траоре, пише Еспресо.

Гольову крапку в зустрічі поставив Алан Патрік. Бразилець виконав розкішний удар у дев'ятку та зробив рахунок розгромним - 3:0.

За Суперкубок традиційно змагаються чемпіон країни та володар кубка. Оскільки обидва титули минулого сезону здобуло "Динамо", то суперником киян, за регламентом, став срібний призер УПЛ - "Шахтар".

Суперкубок України був заснований у 2004-му році. "Динамо" 9 разів вигравало цей трофей, тепер у "Шахтаря" теж 9 кубків. Також за трофей змагались одеський "Чорноморець" (2013 рік), полтавська "Ворскла" (2009 рік), донецький "Металург" (2012 рік) і сімферопольська "Таврія" (2012 рік), проте жодна з цих команд не змогла виграти Суперкубок.