374

На Львівщині декілька місцевих жителів налагодили збут контрафактних тютюнових виробів з підробленими акцизними марками під виглядом відомих світових брендів.

У порушників вилучено виробів на майже 18 млн грн, передає "УНН" з посиланням на повідомлення пресслужби СБУ.

"Служба безпеки України викрила на Львівщині угруповання, яке спеціалізувалося на продажі оптових партій контрафактної підакцизної продукції. Під час обшуків у ділків вилучено майже 400 тисяч пачок підроблених цигарок на майже 18 млн грн", - повідомили в СБУ.

Повідомляється, що під час слідчих дій правоохоронці виявили у зловмисників чорну бухгалтерію і понад 3 млн готівки у гривневому еквіваленті.

За попередніми даними слідства, декілька місцевих жителів налагодили збут контрафактних тютюнових виробів з підробленими акцизними марками під виглядом відомих світових брендів. Оптові партії продукції ділки реалізовували через афілійовані торговельні точки на території регіону, повідомили в пресслужбі.

"У межах кримінального провадження за ч.1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення і притягнення до відповідальності винних осіб. Перевіряється інформація щодо можливої контрабанди підробленої продукції за кордон", - зазначають в СБУ.