«Своєї вини не визнає»: поліція відкрила п’ять справ проти стоматологині з Рівного, яка била та душила дітей

Поліція відкрила п’ять кримінальних проваджень стосовно 29-річної дитячої стоматологині з Рівного, яка знущалася над своїми маленькими пацієнтами.

Як повідомили у місцевій поліції, одну справу порушено за частиною 2 статті 140 (неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником) та чотири — за частиною 1 статті 125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

За даними правоохоронцями, всього із заявами звернулися п’ятеро батьків, двоє з яких упізнали своїх дітей на резонансному відео, оприлюдненому у соцмережі.

У числі нових заявників — троє 28-річних жителів Рівного та Рівненської області, чиї діти, за їхніми словами, отримали тілесні ушкодження та психологічну травму під час лікування зубів у її стоматологічному кабінеті минулого року. Дітям було від трьох до шести років.

За даними поліції, наразі 29-річна дитяча стоматологиня лікарську діяльність не провадить. Під час першої розмови з правоохоронцями вона відмовилася визнати свою провину та запевняла, що тілесні ушкодження нікому не наносила. Проте наразі жінка не виходить на зв’язок, а адвокат показів від імені клієнтки не дає.

Минулого тижня в соцмережах поширили кілька відео, на яких лікарка-стоматолог Інна Кравчук з Рівного била дітей і погрожувала їм під час лікування.

В одному з відео жінка погрожує маленькій дівчинці стоматологічним приладом, а потім пробує її душити. На іншому відео стоматолог разом з помічницею силою вдалося посадити хлопчика в крісло, проте лікування зубів супроводжувалося побиттям.

Джерело