Нардеп Юрченко виходить із фракції "Слуга народу" у зв'язку з корупційним скандалом, – ОП

Народний депутат України від "Слуги народу" Олександр Юрченко виходить із монобільшості через повідомлення про його причетність до корупційних правопорушень. Про це заявив очільник фракції Давид Арахамія, повідомляє пресслужба Офісу президента.

Зазначається, що в ОП підтримують рішення депутата у зв’язку з рядом заяв президента України Володмира Зеленського про "курс на подолання корупції", пише zik.

Нагадаємо, Днями НАБУ викрило на хабарі помічника депутата Олександра Юрченка з фракції "Слуга народу", проте він не затриманий.

"Сподіваємося, що пан Юрченко повною мірою співпрацюватиме з представниками Національного антикорупційного бюро України та Офісу генерального прокурора, щоб встановити всі об’єктивні обставини. про доречним і сподіваємося, що пан Юрченко повною мірою співпрацюватиме з представниками Національного антикорупційного бюро України та Офісу Генерального прокурора, щоб встановити всі об’єктивні обставини", – йдеться в повідомленні.

Нардеп Олександр Юрченко виявив бажання вийти зі складу фракції "Слуга народу" самостійно. З цього приводу у монобільшості не було жодного сигнального голосування та заперечень.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка України ("Слуга народу") Олена Мошенець.