Гео Лерос заявив про затримання на великому хабарі помічника «слуги народу»

Днями НАБУ викрило на хабарі помічника депутата Олександра Юрченка з фракції "Слуга народу", проте він не затриманий.

Президент Зеленський дізнався про те, що Юрченка спіймали на хабарі, в той самий день.

Про це повідомив у Facebook народний депутат Гео Лерос.

«Два дні тому НАБУ затримало на хабарі помічника депутата Олександра Юрченка, який взяв перші 13 тисяч з 200 тисяч доларів, які передбачались нардепу Юрченку за законопроект пов’язаний з побутовими відходами», - написав Лерос

За його словами, НАБУ «вело» нардепа не один місяць, назбирало достатньо доказів, але «генпрокурор Венедіктова не здає свого нардепа і блокує щодо нього санкцію». Пані Венедіктова, по сфабрикованим справам Олегом Татаровим проти мене, ви підписуєте санкції не читаючи, а тут блокуєте підозру нардепу, якого зловили на хабарі.

Крім того, Лерос повідомляє, що президенту Зеленському «стало відомо про це того ж дня, але в його команді хабарників ловити не можна, тому він зараз робить все можливе, щоб «вирішити» цю справу».

«Я ще раз наголошую, що Зеленський всім бреше, розказуючи, що при ньому зняли недоторканість з народних депутатів. Стало навіть гірше, бо санкцію може дати тільки його ручний прокурор слуга народу Венедіктова, яка це робить тільки проти опонентів режиму Зеленському», - додав Лерос.