На Хотинщині вже шостий день перекривають національну трасу Чернівці – Житомир (ФОТО, ВІДЕО)

Мешканці Хотинщини продовжують перекривати дорогу "Чернівці-Житомир".

Сьогодні, 6 липня, у селі Атаки мешканці п'ятий день поспіль продовжують блокувати дррогу національного значення "Чернівці-Житомир". Таким чином люди висловлюють своє невдоволення щодо утворення Дністровського району у смт. Кельменці.

Прес-служба патрульної поліції повідомляє, що легкові авто продовжують рух в об'їзд, вантажні машини протестувальники час від часу пропускають.

Водночас, як повідомляють "Хотинські вісті" не обходиться і без конфліктів.

"Один місцевий чоловік безапеляційно сказав водію: «Ти тут не проїдеш!». На що той відповів: «Якщо я буду чекати, то й вони хай чекають!». І перекрив рух легковим автівкам своєю вантажівкою. 

 

До нього зверталися працівники поліції, пояснювали, що чекати доведеться недовго, вмовляли не блокувати вулицю. Водій же викрикував, щоб протестувальники йшли у Чернівці чи Київ мітингувати, і там палили шини, а йому треба проїхати, він на роботі. Слів, м'яко кажучи, не добирав, хоч почекав усього 15–20 хвилин.

 

Протестувальники кажуть, що різне доводиться слухати. Але чимало таких, що розуміють: люди і в спеку, і в дощ виходять на протест, бо переймаються майбутнім свого міста, бо не бачать іншого виходу, щоб їх почули високопосадовці", - йдеться в матеріалі.

На Хотинщині вже шостий день перекривають національну трасу Чернівці – Житомир (ФОТО, ВІДЕО)На Хотинщині вже шостий день перекривають національну трасу Чернівці – Житомир (ФОТО, ВІДЕО)На Хотинщині вже шостий день перекривають національну трасу Чернівці – Житомир (ФОТО, ВІДЕО)

Фото та відео: "Хотинські вісті"