Продюсер Ігор Кондратюк виступив з критикою присвоєння звання "Заслуженого артиста" реперу Потапу.

Потап Oleksii Potapenko, який зняв штани перед російською публікою - публікою країни-агресора під час шоу на телеканалі країни-агресора став заслуженим артистом України.

Володя З. мислить, як на мене, досить дивно, бо живе в якійсь своїй "державі-повії", і навіть посідає в ній головну виборчу посаду, і тому ця нагорода вилядає навіть органічно. Тренд такий нині у країні, яка воює з російським загарбником: синдром меншовартості частини української "аліти". Мене дивує інше. На хіба яскравим і неповторним представникам шоу-бізу ці нафталінові звання від держави? Їхні "звання" - ротації, закачки, продажі артистів, аншлагові тури, "золоті кнопки" YouTube, заслужені статуетки на YUNA та M1 Awards, мільйони підписників у соцмережах, і головне мірило - чесно зароблені гонорари ("кеш-бабулєс", як співає Андрій Хливнюк). "Тепер я маю право бути похованою на Байковому цвинтарі - якось пожартувала Наталка Могилевська, коли Кузьма спитав її - "на чорта тобі, улюблениці публіки, це совкове звання - "народна артистка України?".
Коли ви чуєте, що хтось з шоу-бізнесу раптом отримує звання, знайте: мова, скоріш за все, йде про можливість бути похованим на престижному кладовищі

Дай бог їм усім 100 років жити та творити.

На изображении может находиться: один или несколько человек и люди стоят