Зазвичай жінки думають, що чоловіки покидають їх, бо знайшли собі худорлявішу, молодшу, симпатичнішу жінку. Та ви навіть не уявляєте, як ви помиляєтеся.

Чоловіки стверджують, що вирішальним фактором тут є не краса. Багато що є красиве, але на улюблене ніхто ніколи нічого не проміняє. Це, як з улюбленою затертою футболкою і красивою новою. Що вам більше до душі?

Найголовніша причина усіх розлучень — знеохочення і байдужість!

Жоден чоловік, що поважає себе, не буде терпіти зневаги та нехтування його інтересами та успіхами. Він не змушений терпіти вічно такого ставлення, адже це понижує його самооцінку, отже й успішність.

Навіть не думайте, що чоловік буде терпіти приниження, або наказів, як домашні песик. А якщо терплячи спочатку переживає це, то зовсім скоро утече від вас.

Так біологічно заведено, що чоловік — є добувачем усього для сім’ї, він хоче бути найкращим — дозвольте йому це! Не робіть із благородного лева — домашнього пекінеса.

Не приковуйте чоловіка до себе! 

Якщо ви думаєте, що після одруження він має забути про своїх друзів, родичів та хобі — то ви втратите його раз і назавжди. Адже кожен має право на особистий простір.Тримаючи його на короткому ланцюжкові, ваш коханий втікатиме від вас куди очі побачать.

У всіх мають бути приватні речі, щось особисте, до чого ніхто не має права наблизитися розумієте? Так ось, у чоловіків теж є право на це! 

Так, усім хочеться бути максимально рідними один з одним у стосунках, проте якщо у вас будуть мінімальні секрети — це не погано. Можливо, з часом він відкриється та розповість вам те, про що так довго мовчав. Головне — не тисніть!

Якщо не дякувати чоловікові, не проявляти свою вдячність у сніданках, каві або просто ніжних обіймах — він покине свій прайд, тобто сім’ю.

Мужчина старається, хоче аби сім’я жила в достатку, радувати дружину маленькими приємностями, а ви ігноруєте ці вчинки. Хіба так можна? Думаєте, що чоловік тільки цим і має займатися, бо місія у нього така? Так, має, проте йому потрібне заохочення це робити.

Дякуйте за все, навіть прибитий цвях. Говоріть спасибі частіше, показуйте те, що ви щаслива з ним — тоді чоловік увійде в азарт і ще більше хотітиме досягати більшого.

Не забувайте про свою красу!

З часом жінки перестають дбати про себе та зовнішній вигляд, бо думають, що їхній чоловік бачив їх вже у різних ракурсах.

Навіщо так думати? Невже вам не хочеться завжди бути найкращою у всьому для свого коханого? Доводити щодня те, що ви варта його уваги, подарунків, любові. Будьте трояндою, яка постійно квітне.

Найбільше дратує чоловіків те, що коли ви «виходите у світ» — виглядаєте, як королеви розкішно, а вдома біля чоловіка, так наче вийшли з печери. Не треба так. 

Не будьте постійно сумною хмаркою!

В уявленні чоловіків ще з раннього дитинства формується уявлення, що його майбутня жінка — це свято, тобто поруч з нею завжди буде комфортно і весело, так аби хотілося бігти додому у її обійми.

Саме заради духовної підтримки та міці чоловік одружується, аби розділити з другою половинкою свою радість і випити шампанського, або якесь фіаско — випити коньяку, або пива.

Хочеться, аби жінка заряджала енергією та давала сил йти далі, а не навпаки. Приходиш до дому, а там вічно зла і не задоволена вона.

І все, більшість жінок, мабуть, будуть сперечатися із цими думками, мовляв: чоловіки втікають до довгих струнких ніжок і коротких сексуальних спідничок.

Та я точно можу запевнити, що жоден чоловік не проміняє кохану жінку, дім в який завжди хочеться повертатися на якусь малознайому модель.

Джерело.