Жахливе вбивство на Буковині сколихнуло не тільки область, але й всю країну.

Третього жовтня Кіцмані Чернівецької області в колодязі приватного домогосподарства виявили тіла 41-річної жінки та її 8-річної дочки з численними ножовими пораненнями. Підозрюваним став 20-річний син вбитої Наталі Гушуватої – Сергій Гушуватий.

Брат вбитої помітив, що з Сергієм тривалий час не було зв’язку. Тому чоловік звернувся до поліції. У пошуках зниклого поліцейські прийшли до дідуся Сергія, де він мешкав останні два місяці.

Там вони знайшли записку, залишену підозрюваним, в якій він просить вибачення у родичів і що все у божій волі.

Прийшовши до будинку де мешкала жінка з дітьми поліцейські виявили, що хатина та літня кухня були закритими. Правоохоронці відчули неприємний запах, який доносився з колодязя на подвір’ї. Відкривши його, поліцейські знайшли тіла дівчинки та її матері.

Журналістка molbuk.ua поспілкувалась із батьком загиблої Наталі.

"Двадцять ножових поранень дочці завдав, чотири – онуці, ще й душив дитинку, - розповідає чоловік. – Він ніколи не був агресивним. Що сталося, не знаю".

Пенсіонер розповів, що хлопець спочатку тренувався завдавати удари на шинах. Він вказав на старенький автомобіль, що стояв на подвір’ї, де всі чотири шини прорізані.

Джерело.