У тексті підозри по маєму кримінальному провадженню вказано, що внаслідок нібито вчинених мною умисних дій за спільною домовленістю з Януковичем В.Ф., Збройні Сили України станом на 19 лютого 2014 року виявилися небоєздатними і нездатними забезпечити оборону України, захистити її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканість.

Як можна говорити, що ЗС України виявилися небоєздатними і неготовими до відсічі актів збройної агресії, якщо наказу на надання даної відсічі так і не було отримано, а навпаки був наказ не проявляти жодної активності проти 

Крим було окуповано не внаслідок небоєздатності ЗС України, а відсутності волі вищого керівництва країни!

Зокрема, у своєму телеінтерв’ю від 02 квітня 2014 року тимчасово виконуючий обов’язки Президента України Турчинов О.В. («Шустер LIVE 02-04-2014», https://www.youtube.com/watch?v=Z318MgRNnaI) зазначив, що силової відповіді у вигляді застосування вогнепальної зброї проти російських військовослужбовців у Криму в кінці лютого – березні 2014 року не було надано, щоб не спровокувати широкомасштабну російську агресію.

Цікавим також є те, що мене 19 лютого 2014 року Янукович В.Ф. своїм указом знімає з посади начальника ГШ ЗС України, а наступної доби починається російська агресія проти України (згідно Постанови Верховної Ради України Про Заяву Верховної Ради України "Про відсіч збройній агресії Російської Федерації та подолання її наслідків" від 25.04.2015 № 337-VIII). Тобто, якщо я, на твердження сторони обвинувачення, займався підривною діяльністю проти України в інтересах РФ на протязі 18 лютого 2012 року - 18 лютого 2014 року, то навіщо ж мене знімати з посади напередодні російської агресії. Цьому я можу знайти лише одне пояснення - їм потрібна була «своя» людина на цій посаді, яка б могла виконувати будь-які (навіть незаконні) накази, а не патріот України.
Так само вчиняє і нова влада, коли недалекоглядно призначає на керівні військові посади по принципу «свої» (не враховуючи необхідних на той момент критеріїв), що в свою чергу теж призвело до втрати Криму ‼️

Ще одне хибне твердження у тексті підозри про те, що я, під час перебування на посаді начальника Генерального штабу ЗС України, отримував інформацію про наявність загроз російської агресії проти України і не реагував на них, спростовано листами, які будуть додані нижче.

На изображении может находиться: текст

Нет описания фото.

Джерело.