Кривава різанина: лікарі повідомили про стан вагітної жінки

Вагітна 35-річна Вікторія Кригіна із Павлограда, яку поранив 18-річний школяр, знаходиться у пологовому відділенні Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова.

Її стан вдалося стабілізувати.

"Жінку привезли до нас у важкому стані з великою крововтратою. Має рану на лівій скроні, травму вуха, ока, за вухом жінці наклали 12 швів. У неї зламана щелепа зліва. Порізи обох передпліч, певно закривала живіт руками. Тепер одна рука погано функціонує, можливо задітий нерв. Має закриту черепно-мозкову травму та забій головного мозку першого ступеню. Після переливання компонентів крові стан жінки вдалося стабілізувати. І крім того, нам вдалося зберегти вагітність, жінка на 33 тижні, дитина розвивається нормально, ніяких відхилень не виявили", - каже заступник головного лікаря Валерій Спориш.

Вікторія із жахом згадує події тієї ночі. До будинку, де вбили її 30-річного чоловіка та 4-річного сина, повертатися боїться.

"Не зможу туди зайти. Там були приготовані всі речі для малюка, який має народитися. Тепер нічого звідти брати не хочу. Треба буде все нове купувати, не знаю, чи сама справлюся з усіма витратами", - каже жінка.

Допомогти Вікторії Кригіній можна, перерахувавши гроші на картку "Райффайзен банк Аваль" №4119971531858647

10 березня о 23:30 18-річний школяр, учень 11 класу школи №3 Павлограда, переліз через паркан приватного будинку й увірвався до своїх сусідів - сім'ї з 4-річною дитиною. Завдав численні ножові поранення 30-річному чоловіку, потім його вагітній дружині. Зарізав дитину, яка в той момент прокинулась і почала плакати. Після розправи над родиною хлопець втік з місця скоєння злочину. Поранена жінка змогла покликати на допомогу. За офіційною версією правоохоронців, особу нападника встановили та затримали через кілька годин після скоєння злочину. Виявилося, що хлопець звернувся за медичною допомогою до найближчої лікарні з пораненням, яке отримав, розбиваючи вікно в будинку своїх жертв. З місця події поліцейські вилучили знаряддя злочину – ніж кустарного виробництва. 13 березня підозрюваного взяли під варту без права на заставу.

Джерело