Біля “Офіс-центру” невідомий підійшов до 8-річного хлопчика та запропонував підвезти. На обличчі чоловіка були шрами, дитина злякалася та почала тікати. Чоловік намагався наздогнати хлопчика.  Тато дитини повідомив про випадок у поліцію.

Подія сталася в центрі міста. Близько 12-ї години хлопчик йшов з колегіуму №16 на гурток з англійської в НВО №5. Біля “Офіс-центру” його зупинив чоловік у капюшоні. За словами мами дитини, невідомий сказав, що неподалік має машину і підвезе його. Чоловік був наполегливий. Дитина злякалася та почала тікати. Чоловік побіг за хлопчиком, але тому вдалося сховатися. Про подію школяр повідомив тата. 

У чоловіка були шрами на обличчі біля губ. Він був одягнений у чорну кофту з капюшоном. Син дуже злякався. Ще й телефон забув вдома. Після англійської чоловік забрав його з гуртка. Йому він розповів, що сталося, - пояснила мама хлопчика Тетяна. 

Чоловік Тетяни зателефонував до поліції. Там йому сказали, що візьмуть цей випадок до уваги та надішлють орієнтування патрульним. Факт звернення в правоохоронних органах підтвердили і журналістам.

Сама ж Тетяна написала про випадок у соцмережах. Вона закликала батьків бути обережними та інструктувати своїх дітей. 

Джерело.